21اذ2.jpgحا56.jpg
خانه / مشاور / مشاوره ازدواج در قم و تهران

مشاوره ازدواج در قم و تهران

مشاوره ازدواج ، یکی از ضروری ترین لوازم ازدواج آگاهانه است. مشاوره ازدواج فرد را به انتخاب مناسب و همسان گزینی راهنمایی می کند. البته مشاور ازدواج باید صلاحیت لازم را داشته باشد تا بتواند از عهده این امر مهم بر آید. ازدواج بسیاری از جنبه های مختلف زندگی فردی و اجتماعی انسان را تحت تاثیر قرار می دهد. مشاوره ازدواج در قم و تهران

سابقه مشاوره ازدواج در کشور

مشاوره پیش از ازدواج، ابتدا تنها در زمینه های پزشکی و ژنتیکی بود. اما امروزه مشاوره در زمینه ی مسائل شخصیتی و روانی مورد توجه جوانان قرار گرفته است. توصیه می شود که جهت ازدواج به مشاور و روانشناس روحانی مراجعه کنید. زیرا مشاور خوب کسی است که علاوه بر جنبه های روانی تناسبات دینی را نیز در مشاوره پیش از ازدواج در نظر گیرد .

 

آیا مشاوره ازدواج لازم است؟

نکته کلیدی و مهم در ازدواج، پرداختن به این موضوع است که

قبل از ازدواج، باید چشم ها را خوب باز کرد و بعد از ازدواج، چشم ها را بست.

متاسفانه برخی جوانان تحت تاثیر جوشش احساسات خود، دست به انتخاب می زنند. پس از آغاز زندگی مشترک که دچار مشکل می گردد به فکر مشاوره می افتند. تحقیقات نشان می دهد که بسیاری از مشکلات زن و شوهرها قابل پیش بینی و در نتیجه قابل پیشگیری است.
اگر زن و مرد بخواهند قبل از ازدواج، آگاهی های لازم را درباره ی خود و همسر مناسب خود داشته باشند، آموزش پیش از ازدواج، یک ضرورت خواهد بود. تا ایشان را برای مهم ترین تصمیم گیری و انتخاب در زندگی شان آماده کند.

مشاوره ازدواج در قم و تهران
شما می توانید جهت مشاوره ازدواج و خانواده ، معرفی گزینه ازدواج و مشاوره طلاق به ما مراجعه نمایید. علاوه بر مشاوره حضوری ، مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین تصویری نیز توسط مشاور انجام می گیرد. هدف ما کمک به تشکیل خانواده پایدار با انتخاب درست و اگاهانه در ازدواج است.

منبع : سایت امرخیر ( amrekheirr.ir )

مشاوره حضوری ؛ تلفنی ، تصویری *&* طلاب ؛ دانشجویان ؛ سایر اقشار
شماره نوبت گیری : 09108644909
آدرس کانال «امرخیردانشطلبان» : amrekheirr@
پست الکترونیکی: amrekheirr.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مشاور خوب براى حل مشکلات زناشویی 09108644909

مشاور خوب براى حل مشکلات زناشویی

اگر به دنبال مشاور خوب براى حل مشکلات زناشویی برای خود یا اطرافیان هستید با …

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
کانال ازدواج کانال مشاوره ک غذای سالم