21اذ2.jpgحا56.jpg
خانه / معرفی گزینه ازدواج / همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج در قم و تهران

همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج در قم و تهران

همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج در قم و تهران توسط مشاور و روانشناس روحانی انجام می گیرد. دختران و پسران آماده ازدواج می توانند از این امکان خوب همسان گزینی و تناسب سنجی استفاده بهینه داشته باشند. حتی خانم ها و آقایانی که دچار طلاق یا وفات همسر شده اند نیز می توانند از همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج مشاور خوب مرکز بهره مند شوند. همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج در قم و تهران

همسان گزینی یعنی چه؟

همسان گزینی یعنی انتخاب یک فرد همسان و متناسب به عنوان همسر . این همسان گزینی دارای اصول خاصی است که برای شما با کمک مشاور ازدواج و خانواده روحانی انجام می گیرد. اکثر ما در فعالیت گروهی انگیزه بیشتری برای کار و فعالیت پیدا می کنیم. همراهی و مصاحبت با شخص دیگر می تواند انگیزه را بالا ببرد و خستگی ناشی از فعالیت را کاهش دهد. ازدواج نیز برای انتخاب شریک و همراه در زندگی است تا با همراهی یکدیگر برخی گردنه های سخت به مسیرهای هموار زندگی تبدیل شوند.

البته نباید فکر کنیم زندگی کلا سخت است. همه زندگی گردنه نیست. همه ما در زندگی علاوه بر مگردنه های سخت ، در مسیرهای خوشایند و هموار نیز سیر می کنیم. اما به هرحال نقش همسر در زندگی بی بدیل است. همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج در قم و تهران

نقش مثبت همسان گزینی

نقش همسر در زندگی واقعا بی بدیل است و هیچ چیزی نمی تواند جای یک همسر شایسته را بگیرد. حال اگر همسر را در یک فرایند کاملا تخصصی و مطمئن و منطبق بر اصول انتخاب کنیم این نقش مثبت صدچندان می شود. مشاورخوب خانواده و ازدواج مرکز با تخصص روانشناختی خود شما را در این راه کمک می نماید. همسان گزینی به معنای انتخاب همسر متناسب است . همسر همراه و متناسب در تمام زوایای زندگی با ما همراهی می کند.

علاوه بر همسان گزینی که در این مرکز توسط مشاور ازدواج انجام می گیرد شما میتوانید در این مرکز از مشاوره های روانشناس خانواده و ازدواج در زمینه های مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ، مشاوره طلاق و مشاوره دینی بهره مند شوید.

جهت نوبت گیری مشاوره حضوری یا مشاوره آنلاین تصویری یا مشاوره تلفنی با منشی مرکز تماس بگیرید و ساعت حضور یا صحبت خود را با ایشان هماهنگ نمایید.

*آرزوی ما*
*خوشبختی شما*
مرکز مشاوره ازدواج و خانواده مطلع عشق

منبع : سایت امرخیر http://amrekheirr.ir

مشاوره حضوری ؛ تلفنی ، تصویری *&* طلاب ؛ دانشجویان ؛ سایر اقشار
شماره نوبت گیری : 09108644909
آدرس کانال «امرخیردانشطلبان» : amrekheirr@
پست الکترونیکی: amrekheirr.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج در قم و تهران 09108644909

همسان گزینی و معرفی گزینه ازدواج توسط روانشناس روحانی

مهم ترین قدم براى رسیدن به خوشبختی در زندگی مشترک ، انتخاب درست و اصولی …

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
کانال ازدواج کانال مشاوره ک غذای سالم