21اذ2.jpgحا56.jpg
خانه / روانشناس / شماره مشاور و روانشناس روحانی

شماره مشاور و روانشناس روحانی

شماره مشاور و روانشناس روحانی برای دریافت راهنمایی و مشاوره تلفنی اهمیت دارد.

روانشناس روحانی به روانشناس و مشاوری گفته می شود که علاوه بر فراگیری علوم دینی در حوزه علمیه ، علوم روانشناسی و مشاوره را نیز در دانشگاه گذرانده است. متن زیرا را در مورد برخی ویژگی های مشاور و روانشناس روحانی مطالعه بفرمایید. اگر مایل به مشاوره حضوری یا تلفنی با یک مشاور و روانشناس روحانی هستید با ما تماس بگیرید.

شماره روانشناس روحانی و مشاور

روش کار روانشناس روحانی

روانشناس روحانی به علت اینکه در دانشگاه واحدهای روانشناسی و مشاوره را گذرانده مثل همه فارغ التحصیلان دیگر روانشناسی و مشاوره، توانایی ها و مهارت های یک روانشناس و مشاور را دارد. البته اگر علاوه بر واحدهای درسی، کارگاههای تخصصی را نیز گذرانده باشد تخصص و خبرگی بیشتری پیدا کرده و در راهنمایی و مشاوره موفقتر خواهد بود.

اما چون علاوه بر روانشناسی ، علوم دینی را فراگرفته و به صورت تخصصی در قرآن و روایات تحصیل و تدریس نموده در سنجش و مشاوره و راهکار می تواند با نگاه دینی به مشاوره بپردازد.

تفاوت روانشناس روحانی با دیگر روانشناسان

اولین تفاوت در شیوه سنجش و ابزار سنجش است. روش سنجش مشاور روحانی که خود نیز ملتزم به دستورات شرع است غیر شرعی و با ورود به محدوده های ممنوع شرعی نخواهد بود. از تست هایی که صریحا گزاره های غیر دینی دارند استفاده نمی کند.

روحانیون روانشناس به علت تسلط بیشتر روی علوم وحیانی و ارتباط بسیار بیشتری که با مردم عادی دارند  می توانند تحولی در شیوه سنجش و مشاوره ایجاد کنند که از عهده غیر آن ها خارج است.

به همین علت میزان موفقیت یک مشاور و روانشناس روحانی و مذهبی بیش از دیگران است.

البته تفاوت آن ها با روانشناس های غیر روحانی در حیطه های مختلفی است که در متن های بعدی به ترتیب به آن ها خواهیم پرداخت.

مشاور و روانشناس روحانی در مشاوره ازدواج و خانواده مطلع عشق

مشاور و روانشناس روحانی ما در زمینه مشاوره ازدواج و خانواده اماده خدمت رسانی هستند. ایشان سابقه دو دهه تحصیل و تدریس در حوزه علمیه را دارند و هم اکنون مشاور چند دانشگاه معتبر در تهران و قم می باشند. اگر مایل به مشاوره حضوری یا تلفنی با ایشان هستید با ما تماس بگیرید.

شماره روانشناس و مشاور روحانی ازدواج

برای دریافت شماره روانشناس و مشاور روحانی ازدواج باید به سراغ معتبرترین منابع و اشخاص رفت. روانشناس و مشاور روحانی ازدواج می تواند مسیر ازدواج را برای جوانان هموار سازد. مشاور روحانی به دلیل داشتن اطلاعات تخصصی در حیطه مشاوره و روانشناسی در انتخاب بهتر و موثرتر دختر و پسر اثر مثبت می گذارد.

بر شناخت و آگاهی زوجین نسبت به ضعف و قوت ها ،مهارتها و استعدادهای طرف مقابل می افزاید و از خطاهای شناختی در دوران پیش از ازدواج نیز جلوگیری به عمل می آورد.

مشاوره تلفنی از طریق مشاور روحانی این فرصت مناسب را برای افراد نیازمند به مراجعه ایجاد می کند که بدون رفتن و حضور در مرکز مشاوره ازدواج ابهامات و سوالاتی که در مسیر ازدواج و انتخاب همسر برایشان پیش می آید به کمک راهنمایی مشاور رفع شود. البته ناگفته نماند که گاهی الزام به مشاوره حضوری احساس می شود و هیچ نوع مشاوره ای جایگزین نمی تواند موثر بیفتد.

 

مشاور روحانی برای مشاوره پیش از ازدواج

نقش مشاوره پیش از ازدواج به گونه ای اثبات شده است که می تواند از بالارفتن امار طلاق و جدایی بکاهد . ازدواج هایی که در مرحله اول سراسر خطا و ایراد است و از پای بست ویران نشان می دهد بهتر است به نتیجه نرسد تا اینکه بعد از مدتی به صورت شلوغی و غلغله در راهروهای دادگاه های خانواده تماشاگر حاصل و نتیجه آن باشیم. بنابراین برای وارد شدن به جاده پرپیچ و خم زندگی مشترک ضرورت دارد که توسط متخصصین و کارشناسان مشاوره انتخاب ها مورد بررسی و تجزیه تحلیل قرار گیرد.

مشاور روحانی نسخه ای از راه حل ها و راهکارهای معنوی را با چاشنی دین و علوم قرانی به زوجین و یا دختر پسر تحویل می دهد که در سایه آن بتوانند به تفاهم و سازگاری و غلبه بر تعارضات زندگی زناشویی دست یابند.

جلسات مشاوره پیش از ازدواج به شکل زوج درمانگری و یا فردی تهیه و تدوین می شود. سنجش خصوصیات و ویژگی های شخصیتی و اخلاقی هر کدام از دو طرف، برگزاری ازمون ها و تست های معتبر روان شناسی نیز توسط مشاور روحانی برای مشاوره پیش از ازدواج عملیاتی می شود.

شماره مشاور و روانشناس روحانی

شماره روانشناس روحانی برای مشاوره خانواده

از آنجایی که نظام خانواده مقدس ترین نهاد است و برای حفظ و پایداری ان در متون دینی و معنوی سفارشات بسیاری شده است این موضوع اهمیت دارد که همواره زن و شوهر رفتاری از خود بروز دهند که به هدف تکامل خانواده خدمت رسانی کرد. امروزه خانواده ها با استرس ها و شرایط ناگوار زیادی سروکله می زنند. آسیب های اجتماعی شدت و کثرت یافته و نگرانی خانواده ها را بابت درگیر شدن به این موضوعات دوچندان کرده است.

اعتیاد در خانواده یا عدم وجود روابط عاطفی گرم و صمیمی و تبدیل شدن خانواده به خانواده های گسسته و اشفته و یا عدم رضایت جنسی زن و شوهر .نداشتن طرح و الگوی مناسب برای پرورش فرزند همه و همه از مسائلی است که ما را به مشاوره خانواده نیازمند می سازد.

روانشناس روحانی و مشاور خانواده دینی می کوشد پاسخی امیخته به شرع و دین برای سوالات متعدد مراجعین خود بیابد . یک راهکار عملی که نتیجه بخش باشد بهتر از هزار ترفند روانشناسی است که فقط جنبه نظری و تئوری دارد.

شماره روانشناس روحانی برای مشاوره خانواده یک مزیت است که فورا از طریق مشاوره تلفنی و یا انلاین بر بستر فضای مجازی معتبر جوابگوی مشکلات مردم خواهد بود. تماس با مشاور خانواده و ازدواج 09108644909

تاثیر مشاور روحانی و تربیت فرزند

مشاور روحانی با دقت روی مساله تربیت فرزند درصد است بهترین شیوه و آیین را برای رشد و تکامل فرزند توصیه و سفارش کند. دغدغه والدین بابت به ثمر رساندن فرزندانی سالم نیکوکار و نیکورفتار همیشگی است و پایانی برای ان نمی توان متصور شد. الگوی دینی تربیت فرزند که از زبان مشاور دینی بیان شود اطمینان بخشی بیشتری برای خانواده ها فراهم می کند.

احترام و اکرام فرزندان ، رعایت حقوق انها در دوره های مختلف زندگی توجه به نیازهای اجتماعی عاطفی در سنین رشد و همفکری و دخالت دادن نظر او در دوران نوجوانی از جمله اثرات و راهکارهایی است که مشاور روحانی در حیطه تربیت فرزند می تواند ارائه دهد.

مرکز مشاوره روانشناس روحانی در مشهد

مشهد را به عنوان یک شهر توریستی و جهانگردی و یک پایتخت معنوی برای زیارت و عبادت درنظر می گیرند. حضور اقوام مهاجر و زائرین با ملیت و قومیت و فرهنگ های متنوع این شهر را مورد آسیب های جدی قرار داده است به گونه ای که برخی از مسائل جسمی و روانی که برای ساکنین شهر اتفاق می افتد ناشی از لطمات فرهنگ و مراودات غلط مهاجرین و زایران می باشد.

از سوی دیگر مشهد این ظرفیت را دارد که از بستر معنویت و حضور بارگاه متبرک امام رضا علیه السلام به کانون تربیت مشاورین مذهبی تبدیل شود. 

از این موضوع گذشته شهرهای پرجمعیت نیز غالبا دردسرهای بزرگتری را نسبت به شهرهای کوچک و بافت روستایی تجربه می کنند.

مرکز مشاوره روانشناس روحانی در مشهد با ارائه خدمات متنوع در حوزه روانشناسی و مشاوره جوابگوی موضوعات پر ابهام و رفع مشکلات مراجعین خواهد بود. جلسات مشاوره در دفتر مشاوره به صورت حضوری آنلاین برگزار می شود.

خوشبختی شما هدف و آرزوی ما

منبع :

amrekheirr.ir

روانشناس مذهبی براى درمان اختلالات روانی 09108644909
روانشناس مذهبی براى درمان اختلالات روانی 09108644909
مشاوره حضوری ؛ تلفنی ، تصویری *&* طلاب ؛ دانشجویان ؛ سایر اقشار
شماره نوبت گیری : 09108644909
آدرس کانال «امرخیردانشطلبان» : amrekheirr@
پست الکترونیکی: amrekheirr.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اخذ نوبت مشاوره از روانشناس دینی طلاق 09108644909

اخذ نوبت مشاوره از روانشناس دینی طلاق

روانشناس دینی طلاق امادگی ارائه نوبت مشاوره به روش های متعدد را داراست. افراد زیادی …

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
کانال ازدواج کانال مشاوره ک غذای سالم