21اذ2.jpgحا56.jpg
خانه / روانشناس / روانشناس روحانی و مشاور خانواده

روانشناس روحانی و مشاور خانواده

روانشناس روحانی و مشاور خانواده جناب استاد الهی نیا پاسخگوی مشاوره های حضوری ، تلفنی و تصویری شماست. یکی از ویژگیهای اصلی روانشناس و مشاور روحانی خوب ، این است که از مهارت ارتباطی و کلامی قدرتمندی برخوردار باشد.

روانشناس و مشاور روحانی 09108644909

ویژگی های روانشناس و مشاور روحانی

روانشناس روحانی و مشاور ، باید بتواند به خوبی صحبت کند و مهارت کلامی قدرتمندی داشته باشد تا بتواند احساسات درونی شما را بشنود و درک کند و به شناخت بیشتر شما از خودتان کمک کند. در روایتی امام صادق در رابطه با مشاوره می فرمایند :

مشاوره با افراد خردمند سبب رشد و برکت و توفیق الهی و کمال است.
مخالفت با توصیه های مشاور عاقل ، باعث خسران است.

تفاوت میان مشاور روحانی و مشاور غیر روحانی :

  1. مشاور و روانشناس دینی از روشهایی نظیر دادن اطلاعات، نصیحت کردن، و دادن راهنمایی در حل مشکل که با توجه به آیات و احادیث باشد استفاده می کنند ولی مشاوره اکثر مشاورین غیر روحانی محتوای دینی ندارد .
  2. مشاور و روانشناس دینی براى حل مشکل مراجعه کننده بیش از سایرین مقید به حدود شرعی است ولی مشاورین دیگر ممکن است این حدود را رعایت نکنند.
  3. در مشاوره غیر دینی، دید الهی وجود ندارد و تدین و تقوی و خوف از خدا از شرایط مشاور نیست ولی در مشاوره دینی که بوسیله حضرت علی( ع) بیان شده ، این خصوصیات تدین ، تقوی ، خوف از خدا و شیخوخیت جزء شرایط مشاور است.

مراجعه به روانشناس و مشاور روحانی :

کار یک مشاور خوب اينست که به شما در موقعیت های دشوار کمک کند . اگر تصمیم دارید ازدواج کنید و عاقبت و اینده تان برای شما مهم هست از مشاور ازدواج و همسریابی ما کمک بگيرید. اگر هر بار با حرف زدن با همسرتان دچار مشکل میشوید از مشاور و روانشناس روحانی جناب استاد الهی نیا کمک بگیرید ؛ اگر خاطرات تلخ گذشته اذیتان میکند … همه اینها و خیلی چیزهای دیگر جزو مهارت هاي یک روانشناس و مشاور خوب است .

برای شما این امکان وجود دارد که جهت مشاور ازدواج و همسریابی و همسان گزینی و مشاور ازدواج و طلاق و مشاوره فردی از طریق مشاوره حضوری ،آنلاين (تصویری) ، تلفنی با منشی مرکز تماس بگیرید . شما می توانید براى این کار به مرکز مشاوره ازدواج مطلع عشق مراجعه نمایید و زیر نظر مشاور و روانشناس روحانی ، جناب استاد الهی نیا از مشاوره تخصصی و مشاوره دینی ایشان در زمینه های فوق استفاده نمایید ،

منبع : سایت امرخیر

amrehkeirr.ir

مشاوره حضوری ؛ تلفنی ، تصویری *&* طلاب ؛ دانشجویان ؛ سایر اقشار
شماره نوبت گیری : 09108644909
آدرس کانال «امرخیردانشطلبان» : amrekheirr@
پست الکترونیکی: amrekheirr.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اخذ نوبت مشاوره از روانشناس دینی طلاق 09108644909

اخذ نوبت مشاوره از روانشناس دینی طلاق

روانشناس دینی طلاق امادگی ارائه نوبت مشاوره به روش های متعدد را داراست. افراد زیادی …

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
کانال ازدواج کانال مشاوره ک غذای سالم