21اذ2.jpgحا56.jpg
خانه / روانشناس / فواید مراجعه به روانشناس خانواده و ازدواج

فواید مراجعه به روانشناس خانواده و ازدواج

فواید روانشناس وقتی در شرایط سخت زندگی قرار گرفتی بیشتر مشخص می شود. زمانی که تصمیم گرفتن درباره بعضی چیزها برات سخته و نمیدونی چه کار کنی مراجعه به روانشناس روحانی خیلی ميتونه به شما کمک کند.

فواید روانشناس و مشاور

  1. هر فردی در مواقعی نیاز به حرف زدن و راهنمایی با شخص دیگر دارد . در نتيجه مراجعه به مشاور و روانشناس روحانی و مشورت و راهنمایی از او میتواند برطرف کننده مشکل باشد.
  2. در مسایلی مثل شروع زندگی مشترک از مشاور دینی می توانید کمک بگیرید ، که یکی از موقعیت های دشواری است که لازم است هر فردی در این زمینه اطلاعات کافی داشته باشد.
  3. وقتی فرزندان شما در سن بلوغ هستند ، مشاور و روانشناس روحانی اطلاعات درست و کاملی را به شما میگوید تا احتمال بروز مشکل کاهش یابد .
  4. وقتی ما در زندگی در مسئله ای دچار شکست شویم به کمک نیاز داریم ولی شکست در زمینه شکست عشقی از حساسيت بیشتری برخورداراست و نیاز به کمک و مهارت های مشاور ازدواج و خانواده دارد.
  5. در انتخاب همسر و آغاز زندگی مشترک هم میتونیم به مشاور و ازدواج و خانواده مراجعه کنیم.
  6. قبل از بچه دار شدن حتما از راهنمایی و مهارت های مشاور و روانشناس روحانی میتوانید استفاده کنید. تا بدانید در آینده چطور با فرزند خود رفتار کنید.
  7. حتی در انتخاب شغل و رشته تحصیلی هم میتوانید از علم و دانش روانشناس روحانی کمک بگیرید.
  8. در مسائل دیگری چون غم از دست دادن عزيزان و تغییرات میانسالی و طلاق و …میتوانید از مشاور و روانشناس روحانی کمک بگیرید.

افرادی هم که دچار استرس و اضطراب میشوند حتما باید با مشاور و روانشناس روحانی در ارتباط و مشاوره باشند.

دلیل مراجعه نکردن بعضی به مشاور و روانشناس دینی

فواید روانشناس بسیار است. بعضی از افراد وقتی بحث مراجعه به روانشناس و مشاوره پیش میاد عصبانی می شوند، براى اینکه هنوز این ذهنیت و باور منفی را دارند که فقط افراد دیوانه به روانشناس و روانپزشک مراجعه میکنند . در حالی که همه ما در شرایطی نیاز داریم با یک فرد متخصص و مشاور خوب صحبت کنیم . در گذشته فقط اشخاصی که مشکل جدی داشتند و یا از لحاظ عصبی در وضعیت خوبی نبودند به روانشناس مراجعه میکردند ، اما امروزه نه تنها آنها ، بلکه اشخاصی هم که احساس رضايت از زندگی دارند ، لازم میدانند که با یک روانشناس و مشاور خوب در ارتباط باشند .

مشاوره با روانشناس روحانی استاد الهی نیا

شما میتوانید براى رسیدن به یک حس خوب و براى اینکه زندگی پر از آرامش داشته باشید ، میتوانید به مرکز مشاوره ازدواج و خانواده که با مدیریت جناب آقای الهی نبا هست مراجه کنید.

شماره مشاور و روانشناس روحانی
در این مرکز در زمینه های خانوادگی و مشاوره پبش از ازدواج و بحث های زناشویی و مشاوره طلاق و مشاوره اختلالات شخصیتی و روانی میتوانید به مشاور و روانشناس روحانی جناب استاد الهی نیا مراجعه کنید.

آرزوی ما … خوشبختی شما

منبع : سایت امرخیر 

amrekheirr.ir

مشاوره حضوری ؛ تلفنی ، تصویری *&* طلاب ؛ دانشجویان ؛ سایر اقشار
شماره نوبت گیری : 09108644909
آدرس کانال «امرخیردانشطلبان» : amrekheirr@
پست الکترونیکی: amrekheirr.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اخذ نوبت مشاوره از روانشناس دینی طلاق 09108644909

اخذ نوبت مشاوره از روانشناس دینی طلاق

روانشناس دینی طلاق امادگی ارائه نوبت مشاوره به روش های متعدد را داراست. افراد زیادی …

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
کانال ازدواج کانال مشاوره ک غذای سالم