21اذ2.jpgحا56.jpg
خانه / روانشناس / روانشناس مذهبی براى درمان اختلالات روانی

روانشناس مذهبی براى درمان اختلالات روانی

روانشناس مذهبی روانشناسی است که آموزه های مذهب را در قالب و محتوای تشخیص و درمان خود جاری می کند. روانشناس مذهبی اگر تخصص دینی داشته باشد در کار خود بسیار موفق خواهد بود.

روانشناس مذهبی براى درمان اختلالات روانی 09108644909

درمانگری روانشناس مذهبی

بیماری و اختلالات روانی از مجموعه ای از علل سه گانه زیستی و اجتماعی و روانی به وجود میاد ، که هر کدام در افراد و بیماریهای مختلف متفاوت است. اما یک روان درمانگر مذهبی علل ذکر شده در منابع دینی را نیز مدنظر می گیرد. در بعد درمان نیز علاوه بر راهکارهای روانشناختی معمول از راهکارهای روانشناختی دینی نیز بهره می گیرد. در روان درمانی روانشناس دینی، آگاهانه ارتباطی حرفه ای با بیمار برقرار میکند ، هدف مشاور خوب از این ارتباط اینست که در برطرف کردن الگوها و نشانه های آشفته رفتار به بیمار کمک کند.
اختلالات روانی مثل : اختلالاتی مانند افسردگی ، وسواس اضطراب امتحان ، انواع ترس و فوبيا ، احساس غم و اندوه شدید ، کنترل کردن خشم و ….و اینها مشکلاتی هستند که نیاز به کمک مشاور و روانشناس روحانی دارد.

تفاوت بین مشاور و روان شناس برای درمان اختلالات روانی

مشاور هدفش پىشگیری است ولی هدف روانشناس معالجه است این مهمترین تفاوت آنهاست . مشاور خوب به موارد و مشکلات عادی و ساده زندگی میپردازد ولی روانشناس به موارد بیماری روانی ، درگیری ها ، مریضی و ناسازگاری های شخصیتی فرد توجه میکند .
مشاور با مراجعه کننده اش بیشتر در مسائل و مشکلات با هم حرف میزنند و طی چند جلسه به نتیجه میرسند ولی روانشناس با مراجعه کننده در ارزیابی و تشخیص ، از مصاحبه بالینی استفاده میکند و از وسایل روان سنجی و گرفتن تست استفاده میکند در حالی در مشاوره نیازی به این وسایل نیست .

مراجعه به مشاور و روانشناس مذهبی در مسائل اختلالات روانی

مشاور و روانشناس مذهبی به حرف های شما گوش مي دهد و به در بهتر شدن احساستان کمک میکند. روانشناس شما به احساسات نیمه آگاه و چیزهایی که مربوط به کودکی شماست توجه میکند . روانشناس در درمان , به بیان احساسات پنهان شما میپردازد و از شما میخواهد که نقش افراد مختلفی که در زندگی شما وجود دارد را بازی کنید و خودتان را جای آنها قرار بدهید .

براى درمان اختلالات روانی حتما به روانشناس خبره مراجعه کنید که یکی از متخصصان روانشناس عالی ، مشاور و روانشناس روحانی جناب استاد الهی نیا هستند .
شما میتوانید براى مراجعه به ایشان از طریق مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری استفاده کنید ، مطب ایشان در قم و تهران دایر است.
آرزوی ما … خوشبختی شما

موفق باشید.

منبع : سایت امر خیر amrekheirr.ir

مشاوره حضوری ؛ تلفنی ، تصویری *&* طلاب ؛ دانشجویان ؛ سایر اقشار
شماره نوبت گیری : 09108644909
آدرس کانال «امرخیردانشطلبان» : amrekheirr@
پست الکترونیکی: amrekheirr.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اخذ نوبت مشاوره از روانشناس دینی طلاق 09108644909

اخذ نوبت مشاوره از روانشناس دینی طلاق

روانشناس دینی طلاق امادگی ارائه نوبت مشاوره به روش های متعدد را داراست. افراد زیادی …

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
کانال ازدواج کانال مشاوره ک غذای سالم