21اذ2.jpgحا56.jpg
خانه / مشاور / شماره مشاوره تلفنی طلاق

شماره مشاوره تلفنی طلاق

مشاوره تلفنی طلاق می تواند کمک کار برخی از زن و شوهرهایی که در فکر طلاق و جدایی هستند باشد. این مشاوره تلفنی طلاق حتی می تواند در مواردی که تصمیم قطعی شده موثر افتد. اگر در فکر طلاق هستید یا همسرتان در فکر طلاق است حتما با ما تماس بگیرید و برای مشاوره با مشاور و روانشناس روحانی ما نوبت بگیرید.

شماره مشاوره تلفنی طلاق 09108644909

مشاوره قبل از طلاق چیست؟

همه زوجین در طول زندگی خود با یکدیگر دچار مشکل می شوند. این مشکل گاهی به علت تفاوت نگاه و بینش زوجین با یکدیگر است. گاهی به خاطر رفتار یکی یا هر دوی آن هاست. گاهی به خاطر عوامل بیرونی مانند دخالت های والدین است. علل دیگری نیز در طلاق دخیل است. اما مهمترین چیزی که در طلاق رخ نشان می دهد افکار و احساسات زوجین است. زوجین برای تشخیص علت دقیق و شیوه حل مشکل با مشاور ارتباط می گیرند.

در صورتی که در فکر طلاقید یا تصمیم به طلاق گرفته اید قبل از ادامه فکر و تصمیم خود، نوبت مشاوره بگیرید. ضرر نمیکنید.

مشاوره قبل از طلاق می تواند این موارد را شناسایی کند. اگر زوجین با مشاور همراهی خوبی داشته باشند این علل توسط مشاور با اصول علمی شناسایی می شوند. و در صورت خبره بودن مشاور کاملا قابل رفع خواهند بود.

شماره مشاوره طلاق تلفنی

ضرورت مشاوره تلفنی طلاق

نقش خانواده در سرنوشت دنیا و عقبای هر انسانی بی بدیل است. پس نهاد خانواده بسیار مقدس است. به همین خاطر در روایات طلاق مبغوض ترین حلال محسوب شده .

رسول خدا صلى ‏الله ‏علیه‏ و‏ آله مى‏فرمایند: 

 «ما أحل الله شیئاً أبغضَ إلیهِ من الطلاق»

هرچند خدا اجازه طلاق را داده است اما از هیچ چیزى در امور حلال به اندازه طلاق نفرت ندارد. 

پس ارزش بسیار بالای خانواده باعث می شود طلاق این همه بد باشد. بنابراین هر آنچه پیوند زن و شوهر را قوی تر کند بسیار خوب است. نتیجه مشاوره خانواده نیز همین است. مشاوره طلاق نیز می تواند این پیوند متزلزل شده را ترمیم کند. مشاوره خانواده و طلاق باعث بازگشت زوجین به احساس تعلق قبل خود می شود. بار دیگر آن ها را کنار هم و دست در دست یکدیگر نشان دهد. مشاوره تلفنی طلاق نیز می تواند همه این آثار را داشته باشد.

انواع طلاق در مشاوره تلفنی طلاق

فکرکردن به طلاق باید در انتهایی ترین مرحله زندگی زناشویی صورت گیرد نه اینکه با اولین کشمکش و درگیری چمدان های جدایی به دوش گرفته شود و مسیر متارکه را طی نمود.

برخی از موضوعات در زندگی مشترک موجب کم شدن شدت علاقه و مهرباتی بین زوجین می شود و یا مشکلاتی سرراه پیش می آید که ظرفیت صبر و استقامت طرفین را مورد حمله قرار می دهد . اما در هر صورت وجود مسائل نباید علت بهانه برای طلاق باشد.

انواع طلاق شامل طلاق رجعی و بائن و طلاق خلع است که هر کدام شرایط جداگانه ای دارد. در طلاق بائن که به معنی جداشونده است برای مرد حق طلاق در نظر گرفته می شود به گونه ای که بعد از این نوع طلاق مرد حق رجوع دیگر نخواهد داشت. طلاق رجعی طلاقی است که در آن مرد تقاضای طلاق کرده و رای صادر شده و طلاق ثبت می گردد و اگر خانم دوشیزه یا یائسه نباشد.

طلاق خلع به طلاقی گفته می شود که زن در ازا پرداخت مبلغی به مرد و به جهت بیزاری و کراهت از مرد بخشی از مهریه را به او می بخشد. مشاوره طلاق فرایندی است که در آن مشاور می کوشد قبل از اجرای حکم طلاق زن و مرد با آگاهی از حق و حقوق خود نسبت به آن اقدام کنند تا خسارت های ناشی از ان به حداقل برسد.

شماره مشاوره تلفنی طلاق و خانواده

مشاوره خانواده این قدرت و توانایی دانش و تخصص را دارد که به خانواده هایی که در معرض جدایی هستند پیشنهادات خوبی ارائه می کند. بررسی علل و ریشه تعارضات زناشویی که به جدایی قرار است منتهی شود توسط کارشناس و مشاور تلفنی طلاق قابل بررسی است. البته گاهی حاد بودن مشکل لزوم مراجعه به مشاوره حضوری را بازتاب می کند.

دلایلی که گاهی منجر به طلاق و جدایی می شود به خیانت و گاه مشکلات و موضوعات جنسی و عدم رضایت زناشویی ویژگی های شخصیت و دلسردی های عطفی مربوط می گردد. در طلاق های عاطفی مشاوره در قالب اموزش ابراز احساسات و شیوه های همسرداری و افزایش عشق در زندگی زناشویی به خانواده ها گوشزد می شود.

نقش روانشناس و مشاور تلفنی در امار خیانت

متاسفانه در سال های اخیر امار آسیب های اجتماعی روبه افزایش بوده است و از جمله خیانت نیز در خانواده ها اتفاق می افتد. هرچقدر رشد جنسی و شخصیتی فرد سالم شکل بگیرد در بستر خانواده سالم به خوبی متجلی می شود به بیان دیگر خانواده ی سالم و موفق در کنار تامین نیازهای جسمانی عاطفی و .. به بلوغ جنسی نیز توجه ویژه ای دارد.

خیانت به رشد جنسی به تنهایی مربوط نمی شود روانشناس و مشاور تلفنی در امار خیانت تاثیر چشمگیری دارد.

اموزش تکنیک و روش هایی برای افزایش صمیمیت و تعهد و پایداری را در زوجین تقویت سازد و از عواملی که زمینه را برای خیانت ایجاد می کند دوری کرد.

در برخی افراد باورهای اشتباه فرهنگی و اقتصادی و افراد را به سوی خیانت سوق می دهد البته ناگفته نماند که در مرحله اول و انتخاب باید روی خصوصیات اخلاقی و روحی فرد دقت کرد و نقش موضوعات جنسی را در ان فرد باید بررسی کرد. ازدواج هایی که برای تامین میل جنسی صرفا صورت گیرد احتمال خطای خیانت در ان بیشتر است.

شماره مشاوره طلاق تلفنی

مرکز مشاوره تلفنی طلاق در تهران

زندگی در شهرهای بزرگ همچون تهران ساکنین آن را با دغدغه های فراوانی مواجه می سازد. مرکز مشاوره تلفنی طلاق در تهران این فرصت را فراهم می کند که برای افراد نیازمند به مشاوره خدمت رسانی کنند.

مشاوره تلفنی مزایای فراوانی برای اشخاص به همراه دارد مثلا صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد به دفتر مشاوره و یا وقت گیر بودن و زمان بر بودن انتظار برای نوبت های مشاوره حضوری در مشاوره تلفنی طلاق رفع می شود.

مرکز مشاوره تلفنی گاهی خدماتی به صورت انلاین و بر بستر فضای مجازی نیز برای مراجعین مهیا می سازد. اصفهان هم به واسطه اینکه از کلان شهرهای ایران به شمار می آید جمعیت فراوانی را در دل خود جای داده است.

این جمعیت زیاد به سهم خود اسیب های اجتماعی و خطرات رفتاری و ناهنجاری رابطه ای را نیز نمایان می سازد معضلاتی مانند طلاق در شهر اصفهان نیز قابل بررسی است و برای کاهش این روند باید به سمت مشاوره های تلفنی در مرکز مشاوره طلاق رفت.

آرزو و تلاش ما… خوشبختی شما

منبع : کانال امرخیر

amrekheirr.ir

مشاوره حضوری ؛ تلفنی ، تصویری *&* طلاب ؛ دانشجویان ؛ سایر اقشار
شماره نوبت گیری : 09108644909
آدرس کانال «امرخیردانشطلبان» : amrekheirr@
پست الکترونیکی: amrekheirr.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مشاور خوب براى حل مشکلات زناشویی 09108644909

مشاور خوب براى حل مشکلات زناشویی

اگر به دنبال مشاور خوب براى حل مشکلات زناشویی برای خود یا اطرافیان هستید با …

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
کانال ازدواج کانال مشاوره ک غذای سالم