21اذ2.jpgحا56.jpg
خانه / مشاور / تماس با مشاورخانواده و ازدواج

تماس با مشاورخانواده و ازدواج

مدتی است که امکان تماس با مشاور خانواده و ازدواج زیر نظر یک روانشناس روحانی زبده و متخصص امور دینی و روانشناسی برقرارشده است. هدف از راه اندازی مشاوره تلفنی با مشاور خانواده و ازدواج ، آسان تر کردن مشاوره شماست. هر شخصی که به هر علت در زندگی فردی یا خانوادگی خود دچار مشکلاتی شده و به هر علتی مثل نداشتن هزینه یا وقت کافی و..‌‌.امکان مراجعه حضوری به مراکز مشاوره را ندارد از طریق تماس با مشاوره خوب خانواده و ازدواج می توانند تصمیم درستی اتخاذ کنند . دختران و پسران آماده ازدواج نیز می توانند به کمک مشاوره دینی مرکز ما انتخاب خردمندانه ای داشته باشند.تماس با مشاورخانواده و ازدواج 09108644909

ضرورت تماس با مشاور خانواده و ازدواج

انسان درطول زندگی با انتخاب ها و‌ تصمیم های ساده و سرنوشت ساز زیادی مواجه می شود. همچون ازدواج که چه بسا تا آخر عمر محاسن و معایب این انتخاب دامن گیر او و نسل آینده او شود. پس عقل حکم می کند که انسان برای امور خطیر زندگی خود از مشاور خبره همچون مشاور دینی استفاده کند تا یک عمر پشیمان نشود و خود را سرزنش نکند.

این امر آنقدر مهم است که اگر به هر دلیلی شخص نتواست به صورت حضوری به مرکز مشاوره ازدواج و خانواده مراجعه کند فقط با یک تماس تلفنی درصدد رفع مسایل ومشکلات خود براید.

شما می توانید برای مشاوره فردی ٬ مشاوره قبل و بعد ازدواج و مشاوره خانواده به مشاوره حضوری مطلع عشق مراجعه نمایید. اگر به هر دلیلی موفق به مراجعه حضوری نشدید میتوانید از طریق تماس تلفنی نوبت بگیرید . پس از نوبت گیری راس ساعت با مشاور روحانی و روانشناس مرکز جناب استاد الهی نیا در زمینه مسایل فوق بهترین استفاده را ببرید .

جهت نوبت گیری مشاوره حضوری و یا مشاوره تلفنی یا مشاوره آنلاین تصویری با منشی مرکز تماس بگیرید وساعت حضور یا صحبت خود را با ایشان هماهنگ نمایید.

آرزو و تلاش ما…خوشبختی و نشاط شما

منبع : سایت امر خیر

amrekheirr.ir

مشاوره حضوری ؛ تلفنی ، تصویری *&* طلاب ؛ دانشجویان ؛ سایر اقشار
شماره نوبت گیری : 09108644909
آدرس کانال «امرخیردانشطلبان» : amrekheirr@
پست الکترونیکی: amrekheirr.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مشاور خوب براى حل مشکلات زناشویی 09108644909

مشاور خوب براى حل مشکلات زناشویی

اگر به دنبال مشاور خوب براى حل مشکلات زناشویی برای خود یا اطرافیان هستید با …

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
کانال ازدواج کانال مشاوره ک غذای سالم