21اذ2.jpgحا56.jpg
خانه / مشاور / مشاوره ازدواج مطلع عشق در قم

مشاوره ازدواج مطلع عشق در قم

مرکز مشاوره ازدواج مطلع عشق در قم مدتی است زیر نظر یک مشاور روحانی خبره کار خود را آغاز نموده است. هدف این مرکز همراهی با شما دختران و پسران دوسداشتنی آماده به ازدواج در انتخاب صحیح گزینه ازدواج می باشد. رکن فعالیت های این مرکز، مشاوره ازدواج و خانواده است. اما به علت مراجعات بسیار زیادی که مسئول مرکز مشاوره از شهرهای دور و نزدیک دارد امکان معرفی گزینه ازدواج نیز برای مشاور مرکز فراهم است.مشاوره ازدواج مطلع عشق در قم و تهران

مراجعه به این مرکز مشاوره ازدواج چه فوایدی برای متقاضیان دارد؟

از طرفی ازدواج سرنوشت سازترین تصمیم ما در زندگیست. از طرف دیگر هرکاری که زیر نظر یک فرد متخصص انجام گیرد احتمال موفقیت آن بسیار بالا خواهد بود. شما نیز در مرکز مشاوره مطلع عشق زیر نظر مشاور خوب خانواده و ازدواج از خدمات صفر تا صد ازدواج بهره مند خواهید شد.

خدمات صفر تا صد ازدواج شامل چه مواردی می شود؟

 • ۱) سنجش های اولیه قبل از انتخاب گزینه مناسب ازدواج
 • ۲) سنجش میزان آمادگی شما برای ازدواج
 • ۳) ارائه راهکارهایی برای تقویت فکری، روحی و شخصیتی جهت شروع خوب فرایند ازدواج
 • ۴) معرفی گزینه ازدواج و همسان یابی
 • ۵) تناسب سنجی و سنجش شباهت ها و تفاوت های شما با گزینه مدنظر
 • ۶) ارائه تست های تخصصی روانسنجی و تست های ازدواج
 • ۷) ارائه راهکارهای خوب برای افزایش تناسب دختر و پسر
 • ۸) مشاوره های دوران عقد
 • ۹) مشاوره های دوران پس از ازدواج

مشاوره ازدواج و خانواده

شما می توانید برای مشاوره فردی ، مشاوره پیش از ازدواج، درمان اختلالات، مشاوره خانوادگی به مرکز مشاوره ازدواج مطلع عشق مراجعه نمایید و زیر نظر روانشناس و مشاور روحانی مرکز جناب استاد الهی نیا از مشاوره تخصصی و مشاوره دینی ایشان در زمینه های فوق استفاده نمایید. مشاوره ها هم در قم و هم در تهران دایر است.

مشاور خانواده شاد

زندگی در یک خانواده شاد و با فضای مفرح از خواسته های هرکسی است . در واقع زن و مرد تشکیل خانواده می دهند تا در محیطی سالم و صمیمی و پرنشاط به فعالیت های خود ادامه دهند.

مرکز مشاوره ازدواج وخانواده  نقشی که بر خانواده شاد دارد به گونه ای است که می کوشد با اموزش راهکارهایی به زن و مرد بیاموزد که چطور بر جو مطلوب و سازگار خانواده صحه گذاشته و از ان محافظت کند. برخی از راهکارهایی که به داشتن خانواده شاد کمک می کند در زیر اشاره می شود:

 • مشارکت همه اعضا خانواده در تصمیم گیری ها
 • اطلاع داشتن از موفقیت ها و شکست های یکدیگر
 • کمک گرفتن از بزرگتران خانواده مانند مادربزرگ ها و پدر بزرگ ها در تربیت فرزندان
 • تقسیم کار و پرهیز از توقع طلبی
 • برنامه ورزشی منظم و گردش و تفریح
 • بودن اعضای خانواده در کنارهم

مشاوره ازدواج موقت و مزایا و معایب آن

این نوعی ازدواج در مواقعی است که زن با خواندن صیغه و ایه ای خود را به ازدواج مردی به مدت محدودی در می آورد. در ایران این ازدواج به عنوان صیغه محرمیت شناخته شده است. دو شرط اساسی برای ازدواج موقت تعیین مهریه معلوم و برای زمان و مدت مشخص است. زن زمانی که صیغه محرمیت خوانده می شود مالک و صاحب اختیار مهر می شود و این مالیکت زمانی تمام کمال می شود که نزدیکی و دخول صورت گیرد. طلاق در این ازدواج جایگاهی ندارد و پس از پایان یافتن دوره و زمان عقد موقت خود به خود از همدیگر جدا می شوند و در صورت ادامه باید تمدید شود.

برخی از مزایای ازدواج موقت شامل برطرف کردن نیازهای روحی و روانی است گاهی افراد به دنبال تامین نیاز جنسی و تن نیستند بلکه همینکه کسی باشد که پای صحبت ها و درددل های او بنشیند و او را درک و همدلی کند و خلا عاطفی او را برطرف کند رضایت بخش خواهد بود.

دومین مورد ازدواج موقت کمک می کند تا زمینه آشنایی بهتر و بیشتر دختر و پسر و یا زن و مرد از یکدیگر فراهم شود و بدون دغدغه و استرس خطا رفتن با یکدیگر معاشرت داشته باشند.

برای افرادی که جدایی را تجربه کرده اند ازدواج موقت فرصتی است که از تکرار اشتباه در ازدواج دائم جلوگیری شود و با شناخت و دید باز به ازدواج دائم برسند. ترس از خطا و تجربه تلخ مجددو یا قضاوت و اظهارنظر دیگران موجب نگرانی این اشخاص می شود.

معایب ازدواج موقت شامل :

 1. روسپی گری و تن فروشی به اسم ازدواج موقت
 2. افزایش بیماری های جنسی به دلیل عبور از حد و مرز رابطه ها
 3. سست شدن نظام خانواده
 4. بالا رفتن امار خیانت

مرکز مشاوره ازدواج موقت نیز به کمک به کارگیری افراد متخصص و کارشناس روانشناس دینی و مذهبی این امر را مورد بررسی قرار داده تا در مورد هر شخص و با توجه به وضعیت و شرایط زندگی او نسخه و راهکار درمانی مناسبی ارائه شود. یعنی نمی توان با قاطعیت همه اشخاص را به صیغه محرمیت دعوت کرد و نه این اختیار را داریم که همه افراد را از اقدام به ازدواج موقت محروم سازیم .

 مشاوره ازدواج مطلع عشق در تهران

مرکز مشاوره ازدواج فرصت و موقعیتی است که در آن برای افرادی که تشکیل خانواده و برپایی یک زندگی مشترک توام با نشاط و سلامتی و صمیمیت را دارند به آن مراجعه می کنند تا راحت و بهتر به هدف خود نزدیک شوند.

انجام تست های روانشناسی و مشاوره پیش از ازدواج اقدامی موثر در جهت تشخیص همسانی و همسان گزینی خواهد بود. هرچقدر اشخاص از مشاوره تلفنی و یا حضوری در زندگی خود بهره مند شود کمتر به خطا می روند البته مشاوران و کارشناسانی که دین و علم را توامان در اختیار داشته باشند به کلام و راهکارهای انان بیشتر می توان اعتماد کرد.

مشاور دینی در مرکز مشاوره ازدواج مطلع عشق با تخصص و دانش خود و تسلط بر علوم دینی و معارف اسلامی اماده خدمت رسانی به مراجعین محترم می باشد.

مرکز مشاوره ازدواج مطلع عشق در تهران از دفترهای مشاوره مذهبی ازدواج و خانواده است که نیروهای حرفه ای و مشاورین خوبی را جذب فعالیت روانشناسی و مشاوره نموده است.

مرکز مشاوره ازدواج مطلع عشق

تاثیر مشاور خانواده بر امار طلاق

مشاوره خانواده با اموزش ترفندها و تاکید بر نکاتی مانند حفظ وفاداری و نعهد نسبت به عهد و پیمان زناشویی و روابط صمیمی بر دوام زندگی مشترک اثرگذار هستند. خانواده هایی که بر حل مسائل و اصلاح رفتار خود به مشاوره خانواده مراجعه می کنند نشان دهنده علاقه و اهمیت انان برای تداوم و پایداری زندگی زناشویی است.

از این رو همین مراجعات و مشاوره ها و جلسات مشاوره حضوری یا غیرحضوری که به شکل مشاوره انلاین عملی می شود تاثیر مفیدی روی رفع اشکالات و تقویت بنیان خانواده دارد. نگرانی و اهمیت دادن به موضوعاتی که در خانواده پیش می آید لزوم مراجعه به مشاور و روانشناس را رقم می زند .

برطرف کردن به هنگام و پیش از اینکه به بحران و فاجعه در زندگی مشترک تبدیل شوند راهکاری است که مشاوره خانواده بر کاهش امار طلاق دارد.

مشاور نوجوانان و جوانان

دوران نوجوانی و جوانی از مراحل حساس و با ارزش زندگی به حساب می آید که با آگاهی و شناخت نسبت به تغییرات و پیچیدگی هایی که در این مرحله از حیات برای فرد پیش می آید می توان بر این دوره مسلط شد و از آسیب ها کاست و بر بازدهی نوجوان و جوان افزود.

نقش مشاور نوجوان و جوانان در این جهت است که بر نیازهای دوران نوجوانی مسلط باشد و آگاهی داشته باشد. مشاوره جنسی و مشاوره بلوغ نوجوانی از جمله خدمات مشاوره ای است که در این دوران اهمیت دارد.

مرکز مشاوره نوجوان و جوانان در اصفهان ، تهران مشهد شیراز و تبریز به صورت اجرای جلسات مشاوره تلفنی و تصویری از طریق فضای مجازی و یا در بستر اینترنت فرصت بهره برداری از ظرفیت های نوجوان را افزایش می دهد تا با امادگی و مهارت بیشتری وارد دوران و مرحله بعدی رشد شود. اتفاقاتی که در دوران گذار نوجوانی می افتد اثرات غیرقابل جبرانی روی سایر مراحل زندگی دارد. از این رو مراجعه به مشاور و روانشناس متخصص ضروری است.

جهت نوبت گیری مشاوره حضوری یا مشاوره آنلاین تصویری یا مشاوره تلفنی با منشی مرکز تماس بگیرید و ساعت حضور یا صحبت خود را با ایشان هماهنگ نمایید.

*آرزوی ما*
*خوشبختی شما*
مرکز مشاوره ازدواج و خانواده مطلع عشق

amrekheirr.ir

منبع : سایت امر خیر ( amrekheirr.ir )

مشاوره حضوری ؛ تلفنی ، تصویری *&* طلاب ؛ دانشجویان ؛ سایر اقشار
شماره نوبت گیری : 09108644909
آدرس کانال «امرخیردانشطلبان» : amrekheirr@
پست الکترونیکی: amrekheirr.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مشاور خوب براى حل مشکلات زناشویی 09108644909

مشاور خوب براى حل مشکلات زناشویی

اگر به دنبال مشاور خوب براى حل مشکلات زناشویی برای خود یا اطرافیان هستید با …

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
کانال ازدواج کانال مشاوره ک غذای سالم