21اذ2.jpgحا56.jpg
خانه / مشاور / مشاور ازدواج تلفنی

مشاور ازدواج تلفنی

مشاور ازدواج تلفنی یکی از کسانی است که می تواند شما را در مواقع مختلف حتی در زمینه هایی غیر از مشاوره ازدواج و خانواده کمک نماید و باعث اتخاد تصمیمی معقول و منطقی در شما شود.

مشاور ازدواج تلفنی

کمک گرفتن از مشاور ازدواج تلفنی

این مشاور ازدواج تلفنی می تواند به شما در 2 جا کمک شایانی نماید:

  1. دسترسی نداشتن به مشاور در محل سکونت : با اینکه وجود مشاور برای تشکیل و تحکیم خانواده بسیار ضروری است اما اغلب روستاها و برخی شهرهای کوچک از نعمت مشاور خوب ازدواج و خانواده محروم هستند. اگر شما ساکن جایی هستید که دسرسی به مشاور ندارید می توانید با مشاور و روانشناس روحانی واقع در مرکز مشاوره ما، مشاوره تلفنی داشته باشید.
  2. نیاز فوری به مشاوره : شاید شما در شهر بزرگی مثل تهران هم ساکن باشید اما گاهی پیش می آید که در موقعیتی قرار میگیرید که برای گرفتن تصمیم درست یا خروج از یک موقعیت استرس زا یا خلاصی از یک اشتباه و رفتار پر خطر نیاز به صحبت بدون واسطه و فوری با یک مشاور و راهنما پیدا می کنید. در این صورت نیز کافیست شماره منشی مشاوره تلفنی را بگیرید و با هماهنگی ایشان به مشاور تلفنی وصل شوید و از راهنمایی و مشاوره استفاده نمایید.

مزایای تماس با مشاور ازدواج تلفنی

  1. کمک به شما برای پرهیز از تصمیم عجولانه : گاهی اتفاقات ، باعث بالارفتن هیجان ما و ایجاد فضای احساسی در ما می شود. وجود مشاور و صحبت با او از طریق تلفن می تواند این فضای آسیب زا را بشکند و یک تصمیم عاقلانه بگیرید.
  2. ناشناس ماندن شما : هرچند مشاور ، امین شماست و نباید چیزی شما را نگران کند. اما به هر حال برخی ترجیح می دهند ناشناس باقی بمانند.
  3.  کم شدن هزینه رفت و آمد و صرف وقت

جهت استفاده از مشاوره ازدواج و خانواده ، درمان وسواس، حل مشکلات فردی و روحی روانی و حل و فصل مشکلات زناشویی و خانوادگی خود به ما مراجعه نمایید. 

خوشبختی و آرامش شما ، هدف و آرزوی ماست.

منبع : سایت امرخیر ( WWW.AMREKHEIRR.IR )

مشاوره حضوری ؛ تلفنی ، تصویری *&* طلاب ؛ دانشجویان ؛ سایر اقشار
شماره نوبت گیری : 09108644909
آدرس کانال «امرخیردانشطلبان» : amrekheirr@
پست الکترونیکی: amrekheirr.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مشاور خوب براى حل مشکلات زناشویی 09108644909

مشاور خوب براى حل مشکلات زناشویی

اگر به دنبال مشاور خوب براى حل مشکلات زناشویی برای خود یا اطرافیان هستید با …

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
کانال ازدواج کانال مشاوره ک غذای سالم